آموزش تعیین سایز انگشتر

آموزش تعیین سایز انگشتر

آموزش تعیین سایز انگشتر

آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌های تعیین سایز انگشتر که به هیچ ابزار خاصی نیاز ندارد.
قبل از خرید انگشتر نقره باید از سایز آن اطلاع درست داشته باشید. پیش از هر کاری برای تعیین سایز انگشتر باید به دو عامل بسیار مهم زمان و دما توجه داشته باشیم.
انگشتان دست مانند پا در طول روز دچار تغییر سایز می‌شوند. از این‌رو بهترین زمان برای تعیین سایز بعدازظهر است. دمای محیط و حرارت بدن دیگر مواردی هستند که بر این اندازه‌گیری تاثیر می‌گذارند. پس بهتر است زمانی که دستان‌تان از گرمای مطلوبی برخوردار هستند، اقدام به اندازه‌گیری نمایید.

نکته مهم: بهتر است عمل اندازه‌گیری را چند مرتبه تکرار کنید. با این عمل از وقوع هرگونه اشتباه جلوگیری می‌کنید. همچنین در صورتی که چند سایز متفاوت به دست آوردید. بهتر است گزینه بزرگ‌تر را انتخاب نمایید. همین عمل برای زمانی که اندازه‌ای میان دو سایز به دست آورده‌اید صدق می‌کند.

آموزش تعیین سایز انگشتر

آموزش تعیین سایز انگشتر

تعیین سایز انگشتر:
یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای این کار، استفاده از انگشتر و حلقه موجود در منزل است. فقط کافی است از یک خط‌کش دقیق و حلقه در دست‌تان استفاده کنید. به وسیله خط‌کش، قطر داخلی حلقه خود را اندازه‌گیری نمایید. عدد به دست آمده را با اعداد جدول مقایسه کنید. عدد مقابل سطر، سایز مورد نظر شماست.

تذکر: در صورتی که عدد به دست آمده، دقیقا برابر با اعداد موجود در جدول نبود. لازم است عدد بزرگ‌تر را مورد قبول قرار داده و سایز بزرگ‌تر را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *